..: Na poradu do Ostravy cestovali zástupci CzechTourism pendolinem :..
CzechTourismOstrava - V Ostravě proběhlo jednání zástupců agentury CzechTourism s řediteli zahraničních zastoupení agentury z celého světa. Toto setkání se koná pravidelně jednou za půl roku. Během setkání v Ostravě představil ředitel agentury CzechTourism Rostislav Vondruška Marketingový plán agentury na rok 2007, v němž jsou představena nová témata k propagaci České republiky v zahraničí.

Jednání probíhalo v hotelu Imperial v centru Ostravy a na jeho organizaci se podílel Destinační management Moravskoslezský společně s městem Ostravou a Moravskoslezským krajem. Pro zástupce CzechTourism byl připraven doprovodný program za krátkým poznáním města – např. návštěva Golf Arény na Černé louce, prohlídka Hornického muzea, Stodolní ulice či pohled z výšek Radniční věže, což bylo příjemným doplněním pro všechny účastníky porady.

Do rámce jednání vhodně zapadla i vlastní cesta z Prahy do Ostravy spojem SC Pendolino, v rámci níž České dráhy představily příjemnou a rychlou formu spojení mezi hlavním městem a severní Moravou. Tímto se Ostrava relativně přibližuje i ostatním významným turistickým centrům v České republice.

zdroj: Tisková zpráva CzechTourism


CSPSV | 1.11.2006 (14:50)
Ostatní: TwitterLinkuj.cz!Jaggni to!Google Bookmarksvybrali.sme.skDalší služby
Související zprávyopen/close

Další z rubriky Služby

Další z regionu ČR Moravskoslezský


  1 2      Zpráv na stránku:   
registrovaný uživatel waszyn 
01.11.2006 (20:40)  
Pavel Q.: souhlas. 90% z toho co se od marketingoveho maga CD dozvime jsou blbosti.
Dneska zde napr.chybi mnohem dulezitejsi zprava typu:
http://lidovky.zpravy.cz/ceske-drahy-pry-vyhraly-tendr-diky-dumpingu-fz8-/ln_ekonomika.asp?c=A061101_131642_ln_ekonomika_fho
01.11.2006 (20:12)  
Souhlasím s PQ, možná by stálo za to zprávy trošku probírat a nestrkat sem všechno, co se kde qákne a co náhodou obsahuje slovo vlak.
dopisovatel nebo člen ŽP Payus  mail  
01.11.2006 (18:45)  
heej...proč jsem tu dvakrát?
dopisovatel nebo člen ŽP Payus  mail  
01.11.2006 (18:44)  
Kuba:Praha je uměle vybudovaná ZOO,ale asi potřebuješ mít zvířata ,jako na podnose.jak už jsou od tebe dál jak dvacet metrů,tak už se ti nelíbí...je fakt,že doma je máš pod nosem.Ano,ten rybník je součást ZOO,za ním jsou pak ještě žirafy apod.tvůj problém je asi to spíš v tom,že ses tam hodně nachodil.Tos asi ještě nebyl ve Dvoře Králové...tam by ses teprve nachodil..V Paze i v Lešné je pěkná ZOO a opravdu se tam člověk tolik nenachodí..pro mě je přednější procházka lesoparkem,ale to je subjektivní,každému se líbí něco jiného..
to all: omlouvám se za odbočení od tématu
dopisovatel nebo člen ŽP Payus  mail  
01.11.2006 (18:43)  
Praha je uměle vybudovaná ZOO,ale asi potřebuješ mít zvířata ,jako na podnose.jak už jsou od tebe dál jak dvacet metrů,tak už se ti nelíbí...je fakt,že doma je máš pod nosem.Ano,ten rybník je součást ZOO,za ním jsou pak ještě žirafy apod.tvůj problém je asi to spíš v tom,že ses tam hodně nachodil.Tos asi ještě nebyl ve Dvoře Králové...tam by ses teprve nachodil..V Paze i v Lešné je pěkná ZOO a opravdu se tam člověk tolik nenachodí..pro mě je přednější procházka lesoparkem,ale to je subjektivní,každému se líbí něco jiného..
to all: omlouvám se za odbočení od tématu
01.11.2006 (18:34)  
proč sem vůbec dáváte tuto "zprávu". Z hlediska železniční dopravy nic nového, prostě Ondrůj něco vyblil a vy mu zadarmo děláte hlásnou troubu.
registrovaný uživatel Kuba 
01.11.2006 (17:55)  
Představ si že jsem tam byl mnohokrát, dokonce tam pracuje moje teta. Kdybych tam nebyl tak to asi nepíšu ne!!! A že je největší to možná rozlohou když tam započítáš ten velký park, který se ZOO nemá nic společného ( žádné zvířata max. veverka ) a ty rybníky a těch pár zvířat, to doma jich mám víc.

To ty si asi nebyl v žádné jiné ZOO jinak by si to netvrdil, zkus třeba Prahu nebo Lešnou to jsou aspoň trochu ZOO.
dopisovatel nebo člen ŽP Payus  mail  
01.11.2006 (16:41)  
Kuba: a byls tam? ZOO v lesoparku a rozlohou největší u nás je hnus?neříkám že je dokonalá,ale dal jsem ji do souvislosti s provozem na vlečkách...ZOO je kousek a dalo by se to využít.Nic co jsem uvedl není dokonalé a ve spojitosti s tou tratí by se ta atraktivita všeho zvýšila
registrovaný uživatel Kuba 
01.11.2006 (16:30)  
No tak zrovna ze ZOO bych se tady moc nevytahoval, je to nejhnusnější ZOO v ČR a v evropském formátu bych to radši smazal i z mapy.
dopisovatel nebo člen ŽP Payus  mail  
01.11.2006 (15:42)  
ooo...díky za podporu,Adame :-D
...dejte mi moc a peníze...a bude to :-D
To by u nás městští papalá,místo braní úplatků při stavbách hypermarketových kontejnérů,museli mít větší zájem o město.Normální a poctivý člověk by takové architektonické obludnosti nemohl schválit..No uvidíme po volbách,jestli ti noví začnou mít o město konečně zájem a třeba "vymyslí" podobné nápady :-)
  1 2      Zpráv na stránku:   

Komentáře vyjadřují názory čtenářů.
Redakce nenese žádnou zodpovědnost za jejich obsah.

- dopisovatel nebo člen ŽP, - editor nebo admin ŽP

Přidat komentář
Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.
Před vložením komentáře je nutné se buď přihlásit, nebo zaregistrovat.
Logowanie
 
 
  
 
   Zarejestruj się

© 2001 - 2020 ŽelPage - administratorzy


Info
informacni okenko