..: Od ledna do dubna nabídnou ČD akviziční slevu do Trutnova :..
Logo ČD Ski, ČDTrutnov - Od 5.1. do 9.4.2007 budou ČD nabízet slevu VLAK+ ze všech stanic v České republice do žst. Trutnov hl. n. Při cestě do Trutnova se nárok na slevu neprokazuje, při zpáteční cestě je nutné mít jízdenku opatřenou razítkem areálu SkiPec (lze získat u řidiče skibusu či v pokladně na Javoru). Na vlaky navazují skibusy - při cestě tam je lze využít po předložení jízdenky bezplatně, zpět je nutné předložit alespoň jednodenní skipas. Návazné skibusy jezdí vždy v pátek, sobotu a neděli; navíc pak o Velikonočním pondělí. Přeprava lyží, snowboardů, bobů a sáněk je ve vlacích ČD bezplatná. Cena za jízdenku Vlak+ z Prahy do Pece pod Sněžkou a zpět včetně přepravy skibusem přijde na 224 Kč.

zdroj: ČD


CSPSV | 27.10.2006 (22:01)
Ostatní: TwitterLinkuj.cz!Jaggni to!Google Bookmarksvybrali.sme.skDalší služby
Related newsopen/close

More on Tarify

More from ČR Královéhradecký


  1 2      Zpráv na stránku:   
29.10.2006 (19:32)  
sorry, blbě jsem si přečetl zprávu za což se stydím.
29.10.2006 (19:30)  
Františku, razítko můžeš dostat jak od autobusáka, tak i v pokladně na vleky. Není důvod to spojovat s nutností koupit lístek na vlek.
29.10.2006 (18:02)  
Je to hezká nabídka, ale co já běžkař, který si logicky nekoupí Skipas? Existuje i pro mě možnost přepravy tímto autobusem zpět k vlaku, nebo je to jen pro sjezdaře? Taky mi tochu chybí větší zapojení tratě do Svobody nad Úpou, část rychlíků od Prahy by jistě bylo možné protáhnout a až tam na ně navázat Skibus - je škoda jezdit autobusem podél tratě (osobně bych v tomto případě skousnul i dvojí přestup). Nebo se snad ČD a Viamont nedokážou dohodnout?
28.10.2006 (17:06)  
Je to velmi dobrá nabídka.Musím tak ČD pochválit.V sezóně naše horská střediska silně připomínají plechovou kavalérii.Pohled na ucpaný špindl a další,žádná sláva.Podobné nabídky bych udělal i na další významná lyž. střed.Pokud chceme mít čisté hory-musíme řešit jejich dopr.obslužnost.Proto vítám projekty jako jsou šumavský električky,nebo orlické horské dráhy.Omezování spojů na Moldavu je přesný opak.Na Telnici rovněž problém s vlak.dopr.Holt ústecká krajská(kravská)politika.
28.10.2006 (14:55)  
Ja Vám to neberu, ale jestli jsem pochopil dobře, tak jste držitelem PJD a bydlíte ve městě. Jenže každý tu režijku také nemá a vlak také do každé vesnice nevede. Osobně jsem pro kombinaci vlak/bus a když už to jinak nejde, tak i auto/vlak, čehož využívám i já. Dle vaší logiky bych musel spát pomalu každý den na nocležně, popř. chodit 15 km pěšky na vlak. Jinak vřele doporučuji se zamyslet nad tím, jestli je všechno u ČD tak výborné jak zde předvádíte. Ono by neškodilo se nad tím také trochu zamyslet. Hájit svůj podnik je zcela jistě užitečná věc, ale jen v případě, že se nejedná o úlet.
Registered user ČD4ever  mail  
28.10.2006 (14:25)  
Pavel Z:Podívejte se já bych se opravdu neponížil k tomu abych jel nečím jiným než vlakem...Já využívám pouze vlaky a MHD....Vím, že některé mé komentáře vypadají fanatisticky, ale jsou myšleny opravdu vážně...
28.10.2006 (12:59)  
ČD4ever: Bože vy jste prvotřídní šotouš, nebo si z nás děláte prdel. To všude, kam nejede vlak chodíte pěšky?
Registered user basnik  mail  
28.10.2006 (12:36)  
ČD4ever:
A na Viamont do Svobody n/Ú jsi zapomněl ??? To je přece taky vlak, ne? :-P

Každopádně mohu cestu vřele doporučit ! Je to jen "pár" kilometrů pannenskou přírodou, během kterých na silnici nenarazíte na jediné auto, autobus, natož člověka ;) Obzvlášť pro majitele lyží je to velmi výhodné ;)

Ještě ČD4ever: Plánoval jsem si v Trutnově zařídit půjčovnu psích spřežení, aby majitelé těžších zavazadel nemuseli tu cestu tato zavazadla nést (vím, je to jen kousek, ale ...), nešel bys do toho se mnou? Potřeboval bych schopného a hlavně prodejeschopného pomocníka ...;)
Registered user ČD4ever  mail  
28.10.2006 (11:09)  
Jugy: Děkuji za podporu je to přesně tak, jak říkáte....
Petr: Rozhodně lepší pěšky, než busem....
28.10.2006 (8:56)  
Jenže Praha není všechno :-)
  1 2      Zpráv na stránku:   

Comments are users' expressions.
ŽelPage has no liability for their contents.

- Correspondent or Member of ŽelPage, - Editor or ŽelPage Administrator

Add comment
Comments are only allowed for registered users.
Before you insert your comment, you have to log on or register.
Sign in
 
 
  
 
   Register

© 2001 - 2020 ŽelPage - Webmaster


Info
informacni okenko