..: Olympic v Ostravě :..
Olympic Ostrava - Ve čtvrtek 20. dubna mohou příznivci české hudební rockové kapely Olympic využít zlevněné zpáteční jízdné VLAK+ a vyrazit vlakem do Ostravy. Ve vítkovické ČEZ ARÉNĚ se od 19.00 hodin uskuteční koncert této legendy české rockové scény.

V sobotu 29. dubna pak mohou zájemci za stejných podmínek využít železnice k návštěvě Rodeo Show . Do programu, který začíná opět v 19.00 hodin ve vítkovické ČEZ ARÉNĚ, jsou zařazeny mimo jiné jízdy na divokých zvířatech a chytání býčka. Rodiny mohou navíc využít odpoledního programu, který začíná již ve 13.00 hod. a potěší nejen příznivce amerických vozidel, mimo jiné motocyklů značky Harley Davidson, ale také vojenské techniky z II. světové války. Součástí programu jsou rovněž westernové ukázky včetně indiánské vesnice.

Využití nabídky VLAK+ je velmi jednoduché. Při zakoupení jízdenky ve dnech 20. a 29. dubna 2006 v kterékoliv pokladně železniční stanice sítě ČD nebo u průvodčího ve vlaku oznámíte, že chcete jízdenku se slevou VLAK+ do kterékoliv železniční stanice uzlu Ostrava a zpět. Při jízdě tam nemusíte nijak prokazovat nárok na slevu. Při zpáteční cestě bude jízdenka platná pouze společně s použitou vstupenkou na koncert Olympic nebo na Rodeo Show.
Bližší informace o nabídce VLAK+ naleznete na internetových stránkách www.cd.cz/akvizice. Informace o koncertu, cenách vstupenek a předprodeji naleznete na stránkách www.arena-vitkovice.cz.

Zdroj : České dráhy

Petr Nemec Poslat mail autorovi | 9.4.2006 (15:49)
Ostatní: TwitterLinkuj.cz!Jaggni to!Google Bookmarksvybrali.sme.skDalší služby
Související zprávyopen/close

Další z rubriky Služby Pozvánky

Další z regionu ČR Moravskoslezský

Přidat komentář
Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.
Před vložením komentáře je nutné se buď přihlásit, nebo zaregistrovat.
Logowanie
 
 
  
 
   Zarejestruj się

© 2001 - 2020 ŽelPage - administratorzy


Info
informacni okenko