..: Olympic v Ostravě :..
Olympic Ostrava - Ve čtvrtek 20. dubna mohou příznivci české hudební rockové kapely Olympic využít zlevněné zpáteční jízdné VLAK+ a vyrazit vlakem do Ostravy. Ve vítkovické ČEZ ARÉNĚ se od 19.00 hodin uskuteční koncert této legendy české rockové scény.

V sobotu 29. dubna pak mohou zájemci za stejných podmínek využít železnice k návštěvě Rodeo Show . Do programu, který začíná opět v 19.00 hodin ve vítkovické ČEZ ARÉNĚ, jsou zařazeny mimo jiné jízdy na divokých zvířatech a chytání býčka. Rodiny mohou navíc využít odpoledního programu, který začíná již ve 13.00 hod. a potěší nejen příznivce amerických vozidel, mimo jiné motocyklů značky Harley Davidson, ale také vojenské techniky z II. světové války. Součástí programu jsou rovněž westernové ukázky včetně indiánské vesnice.

Využití nabídky VLAK+ je velmi jednoduché. Při zakoupení jízdenky ve dnech 20. a 29. dubna 2006 v kterékoliv pokladně železniční stanice sítě ČD nebo u průvodčího ve vlaku oznámíte, že chcete jízdenku se slevou VLAK+ do kterékoliv železniční stanice uzlu Ostrava a zpět. Při jízdě tam nemusíte nijak prokazovat nárok na slevu. Při zpáteční cestě bude jízdenka platná pouze společně s použitou vstupenkou na koncert Olympic nebo na Rodeo Show.
Bližší informace o nabídce VLAK+ naleznete na internetových stránkách www.cd.cz/akvizice. Informace o koncertu, cenách vstupenek a předprodeji naleznete na stránkách www.arena-vitkovice.cz.

Zdroj : České dráhy

Petr Nemec Poslat mail autorovi | 9.4.2006 (15:49)
Ostatní: TwitterLinkuj.cz!Jaggni to!Google Bookmarksvybrali.sme.skDalší služby
Related newsopen/close

More on Služby Pozvánky

More from ČR Moravskoslezský

Add comment
Comments are only allowed for registered users.
Before you insert your comment, you have to log on or register.
Sign in
 
 
  
 
   Register

© 2001 - 2020 ŽelPage - Webmaster


Info
informacni okenko