..: Aktuální informace o zaplavených tratích :..

traťEvropa - Ministerstvo zahraničí upozorňuje na zhoršený průjezd Německem, Rakouskem, Švýcarskem a severní Itálií kvůli záplavám. Vydalo proto seznam nejzasaženějších železničních tratí a silničních úseků.

Německo - Přechodně jsou uzavřené úseky železničních tratí: Weilheim - Garmisch-Partenkirchen, Murnau - Oberammergau, Weilheim - Diessen, Kempten - Immenstadt, Immenstadt - Obersdorf, Immenstadt - Oberstaufen.

Rakousko - Dne 23. 8. t.r. byla většina silnic a dálnic ve spolkových zemích Tyrolsko a Vorarlberg uzavřena, přerušeno bylo i železniční spojení mezi nimi, v provozu nejsou ani silniční spojení z Bavorska. Aktuální informace lze získat také na internetové stránce www.oeamtc.at.

Švýcarsko - V postižených horských oblastech Švýcarska (z větších měst pouze Luzern) je situace riziková, uzavřena je hlavní silniční trasa přes tunel a průsmyk Gotthard. Veškeré hlavní železniční tahy jsou průjezdné.

Itálie - Italské železnice doporučují odložit odjezdy do destinací za San Gottardo, vlaky Miláno-Švýcarsko přes Chiasso končí u Bellinzona, pokračování přes Zurich je zajištěno autobusovou dopravou.

Ministerstvo zahraničí doporučuje, aby se čeští občané před cestami do postižených oblastí informovali na aktuální situaci na zastupitelských úřadech příslušných států nebo na zastupitelských úřadech ČR.

zdroj : iDnes.cz


JRtrain Poslat mail autorovi | 25.8.2005 (8:19)
Ostatní: TwitterLinkuj.cz!Jaggni to!Google Bookmarksvybrali.sme.skDalší služby
Related newsopen/close

More on Nehody a mimořádnosti

More from Rakousko Švýcarsko Itálie


Registered user comar 
27.08.2005 (4:12)  
Situace na OeBB je na nekterych tratich docela kriticka. Ale snazi se informovat cestujici vsemi moznymi zpusoby. Ten kdo umi aspon trochu nemecky nebo anglicky urcite nezustane ve tri v noci na nejakem opustenem nadrazi... :-)
25.08.2005 (10:30)  

Comments are users' expressions.
ŽelPage has no liability for their contents.

- Correspondent or Member of ŽelPage, - Editor or ŽelPage Administrator

Add comment
Comments are only allowed for registered users.
Before you insert your comment, you have to log on or register.
Sign in
 
 
  
 
   Register

© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster


Info
informacni okenko