..: RegioJet vypraví zvláštní vlaky Sport Express :..

Foto Regiojet Bratislava - Soukromý dopravce RegioJet v pondělí v tiskové zprávě oznámil, že v souvislosti s hokejovým mistrovstvím světa v Bratislavě a Košicích vypraví pro fanoušky zvláštní vlaky. Se stejným záměrem přišly už dříve České dráhy, které pro hokejové fanoušky připravily balíčky obsahující vstupenky na české zápasy a zpáteční jízdenku, nicméně spoje státního dopravce jsou už beznadějně vyprodané, zůstaly pouze samotné jízdenky bez vstupenek. Díky soukromému dopravci se tak naskytla další, a zároveň také levnější možnost, jak se po hokejovém utkání pohodlně dostat z Bratislavy domů. To však jen v případě, že jste si včas zajistili vlastní vstupenku, ty totiž RegioJet nenabízí.

Standardní třídy zůstávají, cena do Česka jednotná

Zvláštní vlaky Sport Express budou vypraveny pouze ve směru do Prahy, opačným směrem jsou k dispozici celkem čtyři pravidelné spoje žlutého dopravce. Spoje budou výchozí z bratislavské stanice Nové Mesto, která je nejblíže stadionu Ondreje Nepely, kde budou zápasy probíhat. Stanici Bratislava hlavná stanica budou spoje projíždět. Vlaky pojedou ve dnech 10. 5., 13. 5., 16. 5., 21. 5., 23. 5., 25. 5. a 26. 5. Odjezd je plánován na 23:00, může se však změnit v případě prodloužení zápasu. Na své trase spoje zastaví v Brně a v Pardubicích, do Prahy pak dorazí ve 3:15. Cestujícím bude k dispozici více než 300 míst k sezení ve čtyřech běžných třídách - Low cost, Standard, Relax a Business. Palubní služby budou cestujícím taktéž k dispozici v obvyklém rozsahu. Ceny jízdenek jsou do ČR jednotné, pohybují se mezi 490 a 699 korunami. Oproti běžným spojům se ale liší podmínky pro stornování jízdenky – storno je totiž možné do 48 hodin před odjezdem, navíc s poplatkem 10 %.

Ačkoliv se může zdát, že souboj soukromého se státním dopravcem se přesouvá už i mezi zvláštní vlaky, nicméně vzhledem k téměř naprosté vyprodanosti spojů Českých drah jsou spoje soukromého dopravce vítané a řadě fanoušků tato alternativa k již dříve výrazně propagované možnosti cesty ze zápasu zpět do Česka přijde vhod.

Zdroj: Tisková zpráva RegioJet, 25. 3. 2019


Tomáš Pospíšil Poslat mail autorovi | 28.3.2019 (20:31)
Ostatní: TwitterLinkuj.cz!Jaggni to!Google Bookmarksvybrali.sme.skDalší služby
Related newsopen/close
Add comment
Comments are only allowed for registered users.
Before you insert your comment, you have to log on or register.
Sign in
 
 
  
 
   Register

© 2001 - 2020 ŽelPage - Webmaster


Info
informacni okenko