Os 9565 | |
Řazení vlaku: 854 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Turnov | 18:49 | 3/4 | |||
Příšovice | 18:54 | 18:54 | -/1 | ||
Loukov u Mnichova Hradiště | 18:58 | 18:58 | -/2 | ||
Březina nad Jizerou | 19:01 | 19:02 | |||
Mnichovo Hradiště | 19:07 | 19:10 | -/1 | ||
Bakov nad Jizerou město | 19:16 | 19:16 | 1 spoj | ||
Bakov nad Jizerou | 19:19 | 19:19 | -/2 | 2 spoje | |
Mladá Boleslav-Debř | 19:24 | 19:25 | -/2 | ||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 19:31 | -/3 | 5 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci