..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 9508 :..
Číslo vlaku:
 
Os 9508
Řazení vlaku: 854 + 2xBtn750  Detail řazení »
Poznámky: jede v X

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Praha-Vršovice   14:05  2/-
  Praha hlavní nádraží  14:09 14:20  3/-16 spojů
  Praha-Vysočany  14:29 14:34  2/26 spojů
  Praha-Satalice  14:43 14:43  -/2
  Praha-Kbely  14:46 14:46  
  Praha-Čakovice  14:50 14:51  -/2
  Hovorčovice  14:55 14:55  
  Měšice u Prahy  14:59 15:03  -/2
  Zlonín  15:05 15:05  
  Kojetice u Prahy  15:09 15:09  
  Neratovice  15:13 15:14  -/34 spoje
  Tišice  15:18 15:18  
  Všetaty  15:22 15:23  2/16 spojů
  Byšice  15:26 15:27  -/2
  Kojovice  15:31 15:31  
  Košátky  15:33 15:33  
  Kropáčova Vrutice  15:37 15:43  -/2
  Zdětín u Chotětova  15:50 15:50  -/2
  Chotětov  15:55 15:55  -/31 spoj
  Krnsko  16:02 16:02  
  Mladá Boleslav hlavní nádraží  16:07 16:08  -/24 spoje
  Mladá Boleslav-Debř  16:14 16:15  -/2
  Bakov nad Jizerou  16:20 16:21  -/36 spojů
  Bakov nad Jizerou město  16:23 16:23  3 spoje
  Mnichovo Hradiště  16:29 16:30  -/2
  Březina nad Jizerou  16:35 16:36  
  Loukov u Mnichova Hradiště  16:39 16:39  -/2
  Příšovice  16:43 16:44  -/1
  Turnov  16:49   2/33 spoje

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster