..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 9505 :..
Číslo vlaku:
 
Os 9505
Řazení vlaku: 854 + Btn750  Detail řazení »

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Turnov   7:49  3/4
  Příšovice  7:54 7:54  -/1
  Loukov u Mnichova Hradiště  7:58 7:58  -/2
  Březina nad Jizerou  8:01 8:02  
  Mnichovo Hradiště  8:07 8:11  -/1
  Bakov nad Jizerou město  8:16 8:17  1 spoj
  Bakov nad Jizerou  8:19 8:19  -/25 spojů
  Mladá Boleslav-Debř  8:24 8:25  -/2
  Mladá Boleslav hlavní nádraží  8:31 8:53  -/26 spojů
  Krnsko  8:58 8:58  
  Chotětov  9:06 9:07  -/2
  Zdětín u Chotětova  9:11 9:11  -/2
  Kropáčova Vrutice  9:18 9:18  -/2
  Košátky  9:21 9:22  
  Kojovice  9:24 9:25  
  Byšice  9:29 9:29  -/2
  Všetaty  9:33 10:04  2/15 spojů
  Tišice  10:07 10:08  
  Neratovice  10:11 10:12  -/31 spoj
  Kojetice u Prahy  10:17 10:17  
  Zlonín  10:21 10:21  
  Měšice u Prahy  10:23 10:24  -/1
  Hovorčovice  10:28 10:28  
  Praha-Čakovice  10:33 10:34  -/2
  Praha-Kbely  10:38 10:39  
  Praha-Satalice  10:42 10:47  -/2
  Praha-Vysočany  10:55 10:58  2/13 spoje
  Praha hlavní nádraží  11:07 11:10  3/-9 spojů
  Praha-Vršovice  11:14   1/-4 spoje

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster