..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 945 :..
Číslo vlaku:
 
R 945
Řazení vlaku: 854 + 2xBtn750  Detail řazení »

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Tanvald   11:22  -/4
  Velké Hamry  11:27 11:28  -/2
  Plavy  11:30 11:30  
  Jesenný  11:40 11:40  -/2
  Spálov  11:45 11:45  
  Železný Brod  11:48 11:52  -/35 spojů
  Malá Skála  11:59 12:04  -/2
  Turnov  12:13 12:26  3/43 spoje
  Mnichovo Hradiště  12:38 12:39  -/2
  Bakov nad Jizerou město  12:44 12:45  3 spoje
  Mladá Boleslav hlavní nádraží  12:57 13:10  -/34 spoje
  Všetaty  13:39 13:44  2/15 spojů
  Neratovice  13:50 13:51  -/34 spoje
  Praha-Čakovice  14:05 14:06  -/3
  Praha-Vysočany  14:19 14:21  2/26 spojů
  Praha hlavní nádraží  14:30 14:33  3/-14 spojů
  Praha-Vršovice  14:37   1/-10 spojů

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster