Os 9337 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Praha Masarykovo nádraží | 10:37 | I./1 | |||
Praha-Libeň | 10:44 | 10:45 | 3/- | 4 spoje | |
Praha-Kyje | 10:48 | 10:48 | |||
Praha-Dolní Počernice | 10:50 | 10:50 | |||
Praha-Běchovice | 10:52 | 10:53 | 1/- | 1 spoj | |
Praha-Klánovice | 10:57 | 10:58 | |||
Úvaly | 11:02 | 11:02 | 1/2 | ||
Tuklaty | 11:05 | 11:05 | |||
Rostoklaty | 11:08 | 11:08 | |||
Český Brod | 11:13 | 11:14 | 2/- | ||
Klučov | 11:17 | 11:17 | |||
Poříčany | 11:20 | 11:20 | 1/- | 2 spoje | |
Tatce | 11:24 | 11:24 | |||
Pečky | 11:26 | 11:27 | 2/- | 1 spoj | |
Cerhenice | 11:30 | 11:30 | |||
Velim | 11:33 | 11:33 | 2/- | ||
Nová Ves u Kolína | 11:35 | 11:35 | |||
Kolín zastávka | 11:39 | 11:40 | |||
Kolín | 11:42 | 3/- | 7 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster