Os 9320 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » | |
Poznámky: jede v X |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Kolín | 4:02 | 3/- | |||
Kolín zastávka | 4:04 | 4:04 | |||
Nová Ves u Kolína | 4:07 | 4:07 | |||
Velim | 4:10 | 4:10 | 1/2 | ||
Cerhenice | 4:13 | 4:13 | |||
Pečky | 4:16 | 4:17 | 1/2 | 3 spoje | |
Tatce | 4:20 | 4:20 | |||
Poříčany | 4:24 | 4:24 | 2/- | 4 spoje | |
Klučov | 4:27 | 4:27 | |||
Český Brod | 4:30 | 4:31 | 3/- | ||
Rostoklaty | 4:34 | 4:35 | |||
Tuklaty | 4:37 | 4:37 | |||
Úvaly | 4:40 | 4:41 | 2/- | ||
Praha-Klánovice | 4:46 | 4:46 | |||
Praha-Běchovice | 4:51 | 4:51 | 2/- | 3 spoje | |
Praha-Dolní Počernice | 4:54 | 4:54 | |||
Praha-Kyje | 4:56 | 4:57 | |||
Praha-Libeň | 5:00 | 5:03 | 2/- | 7 spojů | |
Praha Masarykovo nádraží | 5:12 | II./2 | 7 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster