Os 9307 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Praha Masarykovo nádraží | 13:37 | I./1 | |||
Praha-Libeň | 13:44 | 13:45 | 3/- | 10 spojů | |
Praha-Kyje | 13:48 | 13:48 | |||
Praha-Dolní Počernice | 13:50 | 13:50 | |||
Praha-Běchovice | 13:52 | 13:53 | 1/- | 3 spoje | |
Praha-Klánovice | 13:57 | 13:58 | |||
Úvaly | 14:02 | 14:02 | 1/2 | ||
Tuklaty | 14:05 | 14:05 | |||
Rostoklaty | 14:08 | 14:08 | |||
Český Brod | 14:13 | 14:14 | 2/- | ||
Klučov | 14:17 | 14:17 | |||
Poříčany | 14:20 | 14:20 | 1/- | 2 spoje | |
Tatce | 14:24 | 14:24 | |||
Pečky | 14:26 | 14:27 | 2/- | 2 spoje | |
Cerhenice | 14:30 | 14:30 | |||
Velim | 14:33 | 14:33 | 2/- | ||
Nová Ves u Kolína | 14:35 | 14:35 | |||
Kolín zastávka | 14:39 | 14:40 | |||
Kolín | 14:42 | 14:52 | 3/- | 10 spojů | |
Kolín dílny | 14:54 | 14:55 | |||
Starý Kolín | 14:58 | 14:59 | |||
Záboří nad Labem | 15:02 | 15:03 | 1/3 | ||
Týnec nad Labem | 15:05 | 15:05 | |||
Kojice | 15:08 | 15:08 | |||
Chvaletice | 15:09 | 15:10 | |||
Řečany nad Labem | 15:13 | 15:14 | 2/- | ||
Lhota pod Přeloučí | 15:17 | 15:17 | |||
Přelouč | 15:21 | 15:34 | 1/2 | 3 spoje | |
Valy u Přelouče | 15:37 | 15:37 | |||
Pardubice-Opočínek | 15:40 | 15:41 | |||
Pardubice-Svítkov | 15:44 | 15:44 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 15:47 | 10 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster