..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 9051 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 9051 nemá zpracované řazení

Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Praha hlavní nádraží   13:10  5/-
  Praha-Vršovice  13:14 13:15  2/-8 spojů
  Praha-Krč  13:21 13:22  2/22 spoje
  Praha-Braník  13:26 13:27  -/3
  Praha-Modřany zastávka  13:30 13:31  
  Praha-Komořany  13:34 13:34  
  Praha-Zbraslav  13:38 13:38  -/3
  Dolní Břežany-Jarov  13:42 13:42  
  Vrané nad Vltavou  13:47   -/22 spoje

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster