R 903 | |
Řazení vlaku: 843 + Bftn791 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Zábřeh na Moravě | 13:10 | 3/- | |||
Ruda nad Moravou | 13:26 | 13:28 | -/2 | ||
Hanušovice | 13:39 | 13:40 | -/2 | 3 spoje | |
Potůčník | 13:45 | 13:45 | |||
Jindřichov na Moravě | 13:50 | 13:51 | |||
Nové Losiny | 13:55 | 13:56 | |||
Branná | 14:03 | 14:03 | -/3 | ||
Ostružná | 14:13 | 14:14 | -/3 | ||
Ramzová | 14:18 | 14:19 | |||
Horní Lipová | 14:29 | 14:30 | -/2 | ||
Lipová Lázně | 14:37 | 14:38 | -/3 | 3 spoje | |
Jeseník | 14:45 | -/3 | 2 spoje |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci