..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 9001 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 9001 nemá zpracované řazení

Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Praha hlavní nádraží   5:53  5/-
  Praha-Vršovice  5:57 5:58  2/-7 spojů
  Praha-Krč  6:05 6:05  2/21 spoj
  Praha-Braník  6:10 6:16  -/3
  Praha-Modřany zastávka x6:19 6:19  
  Praha-Komořany x6:22 6:22  
  Praha-Zbraslav  6:26 6:27  -/3
  Dolní Břežany-Jarov x6:31 6:31  
  Vrané nad Vltavou  6:36 6:43  -/22 spoje
  Skochovice x6:45 6:46  
  Davle přírodní park x6:51 6:51  
  Davle  6:53 6:54  -/2
  Petrov-Chlomek x6:57 6:57  
  Petrov u Prahy x7:00 7:00  
  Luka pod Medníkem x7:06 7:06  
  Jílové u Prahy  7:12 7:13  -/2
  Kamenný Přívoz x7:18 7:18  
  Prosečnice x7:20 7:21  
  Krhanice x7:25 7:25  
  Chrást nad Sázavou x7:29 7:29  
  Týnec nad Sázavou  7:32 7:33  -/2
  Pecerady x7:37 7:37  
  Poříčí nad Sázavou-Svárov x7:41 7:42  
  Poříčí nad Sázavou x7:45 7:46  
  Čerčany  7:51   6 spojů

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - správci