R 890 "Bezdrev" | |
Řazení vlaku: 842 + 2xBtn752 Detail řazení » | |
Poznámky: Řadění od 28.V. do 18.IX. Nejede 25.XII.,1.I. Z Mostu do Loun v obráceném řadění |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Most | 6:33 | 1/- | |||
Březno u Postoloprt | 6:58 | 7:03 | -/2 | 2 spoje | |
Rakovník | 8:05 | 8:08 | -/4 | 1 spoj | |
Křivoklát | 8:24 | 8:25 | |||
Beroun | 8:54 | 8:55 | 2/- | 3 spoje | |
Zdice | 9:04 | 9:11 | -/3 | 2 spoje | |
Jince | 9:28 | 9:28 | |||
Příbram | 9:40 | 9:41 | -/3 | ||
Březnice | 10:01 | 10:02 | -/3 | ||
Mirovice | 10:10 | 10:11 | -/3 | ||
Čimelice | 10:18 | 10:18 | -/3 | ||
Vráž u Písku | 10:28 | 10:29 | -/3 | ||
Písek | 10:43 | 10:44 | -/4 | ||
Protivín | 10:58 | 11:01 | -/3 | 2 spoje | |
Číčenice | 11:08 | 11:08 | -/3 | 4 spoje | |
Zliv | 11:20 | 11:20 | 2/- | ||
České Budějovice | 11:34 | 4/- | 7 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia