Vlak 8173 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Český Krumlov | 15:32 | -/2 | |||
Kájov | 15:39 | 15:41 | -/2 | 2 spoje | |
Mezipotočí | x | 15:47 | 15:47 | ||
Hořice na Šumavě | 15:54 | 15:55 | -/2 | ||
Polná na Šumavě | 16:04 | 16:04 | -/2 | ||
Polečnice | 16:07 | 16:09 | -/2 | ||
Hodňov | x | 16:13 | 16:13 | ||
Žlábek | x | 16:16 | 16:16 | ||
Černá v Pošumaví | 16:19 | 16:22 | -/2 | ||
Horní Planá zastávka | x | 16:27 | 16:27 | ||
Horní Planá | 16:29 | 16:32 | -/3 | ||
Pernek na Šumavě | x | 16:37 | 16:37 | ||
Nová Pec | 16:42 | 16:53 | -/2 | ||
Ovesná | x | 16:57 | 16:57 | ||
Pěkná | x | 17:04 | 17:04 | ||
Černý Kříž | 17:11 | -/3 | 6 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci