..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 8054 :..
Číslo vlaku:
 
Os 8054
Řazení vlaku: 242 + BDs450 + 3xBdt279  Detail řazení »
Poznámky: jede v X, rozšířená přeprava spoluzavazadel, především jízdních kol

Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  České Budějovice   18:17  3/-
  České Budějovice severní zastávka Neobsazená zastávka  18:20 18:21  
  Hluboká nad Vltavou  18:26 18:27  -/1
  Zliv  18:33 18:34  -/2
  Zbudov Neobsazená zastávka  18:39 18:39  
  Dívčice  18:42 18:42  -/3
  Záblatíčko Neobsazená zastávka  18:46 18:46  
  Číčenice  18:50 18:51  -/23 spoje
  Milenovice Neobsazená zastávka  18:53 18:54  
  Protivín zastávka  18:56 18:57  
  Protivín  18:59 19:01  -/33 spoje
  Heřmaň Neobsazená zastávka  19:08 19:09  
  Putim  19:12 19:13  -/2
  Písek  19:18   -/33 spoje

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster