..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 8020 :..
Číslo vlaku:
 
Os 8020
Řazení vlaku: 242 + Bg260 + 3xBdt279  Detail řazení »
Poznámky: jede v X, cestující jedoucí z Protivína do Písku přes Ražice nedoplácejí rozdíl jízdného, rozšířená přeprava spoluzavazadel, především jízdních kol

Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Číčenice   4:34  -/3
  Milenovice Neobsazená zastávka  4:36 4:37  
  Protivín zastávka  4:39 4:40  
  Protivín  4:42 4:43  -/34 spoje
  Skály Neobsazená zastávka  4:47 4:47  
  Heřmaň obec Neobsazená zastávka  4:50 4:50  
  Ražice  4:53 5:07  -/34 spoje
  Sudoměř u Písku Neobsazená zastávka  5:10 5:11  
  Čejetice  5:13 5:16  -/2
  Modlešovice Neobsazená zastávka  5:18 5:19  
  Strakonice  5:23 5:24  -/33 spoje
  Pracejovice  5:28 5:28  
  Katovice  5:30 5:31  -/3
  Dolní Poříčí Neobsazená zastávka  5:33 5:34  
  Střelské Hoštice  5:36 5:37  -/1
  Horažďovice předměstí  5:41 5:42  -/53 spoje
  Pačejov  5:51 5:52  -/3
  Nepomuk  6:02 6:03  -/43 spoje
  Ždírec u Plzně  6:08 6:09  -/3
  Blovice  6:13 6:14  -/2
  Zdemyslice  6:17 6:17  
  Nezvěstice  6:21 6:24  1 spoj
  Šťáhlavy  6:28 6:29  
  Starý Plzenec  6:32 6:33  -/3
  Plzeň-Koterov  6:39 6:40  -/4
  Plzeň hlavní nádraží  6:46   3v/-5 spojů

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2022 ŽelPage - Felelősök