Os 8007 | |
Řazení vlaku: 242 + 3xBdt279 + Bg260 Detail řazení » | |
Poznámky: jede v (6), rozšířená přeprava spoluzavazadel, především jízdních kol |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Plzeň hlavní nádraží | 17:19 | 4v/- | |||
Plzeň-Koterov | 17:24 | 17:25 | -/3 | ||
Starý Plzenec | 17:30 | 17:31 | -/3 | ||
Šťáhlavy | 17:34 | 17:35 | |||
Nezvěstice | 17:39 | 17:42 | 2 spoje | ||
Zdemyslice | 17:45 | 17:46 | |||
Blovice | 17:49 | 17:50 | -/2 | ||
Ždírec u Plzně | 17:54 | 17:54 | -/3 | ||
Srby | 17:57 | 17:58 | |||
Nepomuk | 18:01 | 18:02 | -/3 | 1 spoj | |
Mileč | 18:05 | 18:06 | |||
Nekvasovy | 18:09 | 18:09 | |||
Kovčín | 18:12 | 18:13 | |||
Pačejov | 18:16 | 18:16 | -/4 | ||
Jetenovice | 18:20 | 18:21 | |||
Velký Bor | 18:24 | 18:25 | |||
Horažďovice předměstí | 18:28 | 18:29 | -/4 | 3 spoje | |
Střelské Hoštice | 18:33 | 18:34 | -/1 | ||
Dolní Poříčí | 18:36 | 18:37 | |||
Katovice | 18:39 | 18:40 | -/3 | ||
Pracejovice | 18:42 | 18:43 | |||
Strakonice | 18:47 | 18:49 | -/3 | 4 spoje | |
Modlešovice | 18:53 | 18:54 | |||
Čejetice | 18:57 | 18:58 | -/2 | ||
Sudoměř u Písku | 19:01 | 19:01 | |||
Ražice | 19:05 | 19:06 | -/3 | 2 spoje | |
Heřmaň obec | 19:08 | 19:09 | |||
Skály | 19:11 | 19:12 | |||
Protivín | 19:16 | 19:32 | -/2 | 2 spoje | |
Protivín zastávka | 19:35 | 19:35 | |||
Milenovice | 19:38 | 19:38 | |||
Číčenice | 19:41 | 19:42 | -/3 | 6 spojů | |
Záblatíčko | 19:46 | 19:47 | |||
Dívčice | 19:50 | 19:51 | -/2 | ||
Zbudov | 19:54 | 19:54 | |||
Zliv | 19:57 | 19:58 | 2/- | ||
Hluboká nad Vltavou | 20:03 | 20:06 | -/2 | ||
České Budějovice severní zastávka | 20:10 | 20:11 | |||
České Budějovice | 20:14 | 2/- | 1 spoj |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci