Os 7713 | |
Řazení vlaku: 2x811 + 2xBdtax785 + 2xBtax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Beroun | 16:21 | 1/- | |||
Beroun-Závodí | 16:23 | 16:23 | -/2 | 2 spoje | |
Hýskov | 16:28 | 16:29 | -/2 | ||
Nižbor | 16:33 | 16:34 | -/2 | ||
Žloukovice | 16:38 | 16:38 | |||
Račice nad Berounkou | 16:42 | 16:42 | |||
Zbečno | 16:45 | 16:48 | -/2 | ||
Újezd nad Zbečnem | 16:52 | 16:52 | |||
Roztoky u Křivoklátu | 16:58 | 17:00 | -/2 | ||
Křivoklát | 17:03 | 17:03 | |||
Městečko u Křivoklátu | 17:06 | 17:06 | -/2 | ||
Pustověty | 17:11 | 17:11 | |||
Lašovice | 17:14 | 17:15 | -/2 | ||
Chlum u Rakovníka | 17:18 | 17:18 | |||
Rakovník | 17:24 | -/4 | 4 spoje |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci