Vlak 7603 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Most | 5:02 | 3/- | |||
Obrnice | 5:07 | 5:07 | 3 spoje | ||
Volevčice | 5:17 | 5:17 | |||
Počerady | 5:19 | 5:20 | -/3 | ||
Výškov v Čechách | 5:23 | 5:23 | |||
Postoloprty | 5:27 | 5:28 | -/2 | 4 spoje | |
Lišany u Žatce | 5:33 | 5:34 | -/2 | ||
Dolejší Hůrky | 5:36 | 5:36 | |||
Tvršice | 5:39 | 5:40 | -/2 | ||
Žatec | 5:44 | 5:45 | -/2 | 5 spojů | |
Žatec západ | 5:48 | 5:51 | -/3 | 2 spoje | |
Libočany | 5:53 | 5:54 | |||
Žabokliky | 5:59 | 5:59 | -/4 | ||
Čejkovice | 6:04 | 6:04 | |||
Kněžice | 6:07 | 6:08 | |||
Kaštice | 6:12 | 6:13 | -/3 | 1 spoj | |
Podbořany | 6:19 | 6:20 | -/2 | ||
Vroutek | 6:29 | 6:30 | -/3 | ||
Kryry | 6:36 | 6:36 | -/2 | ||
Petrohrad | 6:42 | 6:43 | -/2 | ||
Stebno | 6:47 | 6:47 | |||
Blatno u Jesenice | 6:52 | 6:53 | -/3 | 5 spojů | |
Pastuchovice | 6:58 | 6:59 | |||
Žihle | 7:07 | 7:08 | -/2 | ||
Potvorov | 7:13 | 7:13 | |||
Mladotice | 7:19 | 7:20 | -/3 | ||
Mladotice zastávka | 7:23 | 7:23 | |||
Horní Hradiště | 7:27 | 7:28 | |||
Plasy | 7:31 | 7:55 | -/2 | ||
Kaznějov | 8:02 | 8:03 | -/3 | ||
Obora u Kaznějova | 8:09 | 8:09 | |||
Horní Bříza | 8:14 | 8:15 | -/3 | ||
Horní Bříza zastávka | 8:18 | 8:18 | |||
Třemošná u Plzně | 8:23 | 8:27 | -/2 | ||
Plzeň-Orlík | 8:29 | 8:30 | |||
Plzeň-Bolevec | 8:32 | 8:33 | |||
Plzeň-Bílá Hora | 8:37 | 8:37 | |||
Plzeň hlavní nádraží | 8:43 | 1v/- | 2 spoje |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia