Os 7543 | |
Řazení vlaku: 831 + Btx761 + 810 + Btax780 Detail řazení » | |
Poznámky: (X) |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Železná Ruda-Alžbětín | 4:00 | -/3 | |||
Železná Ruda centrum | 4:05 | 4:06 | |||
Železná Ruda město | 4:08 | 4:09 | |||
Špičák | 4:13 | 4:15 | -/1 | ||
Hojsova Stráž-Brčálník | 4:19 | 4:19 | |||
Hamry-Hojsova Stráž | 4:24 | 4:24 | |||
Zelená Lhota | 4:33 | 4:33 | |||
Dešenice | 4:39 | 4:39 | |||
Nýrsko | 4:44 | 4:56 | -/1 | ||
Petrovice nad Úhlavou | 4:59 | 4:59 | |||
Janovice nad Úhlavou | 5:04 | 5:12 | -/2 | 1 spoj | |
Bezděkov u Klatov | 5:16 | 5:16 | |||
Klatovy | 5:20 | 5:27 | 2/- | 4 spoje | |
Klatovy město | 5:30 | 5:31 | |||
Luby u Klatov | 5:34 | 5:35 | -/3 | ||
Vrhaveč | 5:38 | 5:38 | |||
Neznašovy | 5:42 | 5:43 | |||
Běšiny | 5:47 | 5:48 | -/2 | ||
Nemilkov | 5:55 | 5:56 | -/2 | ||
Malonice | 6:01 | 6:01 | -/2 | ||
Kolinec | 6:08 | 6:09 | -/3 | ||
Mokrosuky | 6:14 | 6:15 | |||
Hrádek u Sušice | 6:18 | 6:20 | -/2 | ||
Sušice | 6:25 | 6:26 | -/2 | 2 spoje | |
Žichovice | 6:33 | 6:34 | -/2 | ||
Velké Hydčice | 6:40 | 6:41 | -/3 | ||
Horažďovice | 6:47 | 6:48 | -/2 | ||
Horažďovice předměstí | 6:52 | -/1 | 4 spoje |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia