Os 7530 | |
Řazení vlaku: 242 + 3xBdt279 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Plzeň hlavní nádraží | 22:51 | 1z/- | |||
Plzeň zastávka | 22:53 | 22:54 | |||
Plzeň-Doudlevce | 22:57 | 22:57 | |||
Plzeň-Valcha | 23:01 | 23:02 | -/3 | ||
Dobřany | 23:08 | 23:10 | -/3 | ||
Chlumčany u Dobřan | 23:14 | 23:15 | -/2 | ||
Přeštice-Zastávka | 23:18 | 23:18 | |||
Přeštice | 23:22 | 23:23 | -/3 | ||
Lužany | 23:26 | 23:27 | |||
Borovy | 23:30 | 23:30 | |||
Červené Poříčí | 23:34 | 23:35 | |||
Švihov u Klatov | 23:38 | 23:39 | -/2 | ||
Dehtín | 23:42 | 23:42 | |||
Točník | 23:46 | 23:46 | -/2 | ||
Klatovy | 23:51 | 2/- | 1 spoj |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia