Os 7501 | |
Řazení vlaku: 754 + 3xBdt279 + BDs450 Detail řazení » | |
Poznámky: (X) od 13.XII.-25.II. |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Železná Ruda-Alžbětín | 8:19 | -/3 | |||
Železná Ruda město | 8:27 | 8:28 | |||
Špičák | 8:33 | 8:35 | -/1 | ||
Hojsova Stráž-Brčálník | 8:40 | 8:40 | |||
Hamry-Hojsova Stráž | 8:45 | 8:46 | |||
Zelená Lhota | 8:55 | 8:56 | -/2 | ||
Dešenice | 9:03 | 9:03 | |||
Nýrsko | 9:08 | 9:09 | -/2 | ||
Petrovice nad Úhlavou | 9:13 | 9:13 | |||
Janovice nad Úhlavou | 9:18 | 9:29 | -/1 | 2 spoje | |
Bezděkov u Klatov | 9:33 | 9:33 | |||
Klatovy | 9:37 | 9:46 | 2/- | ||
Točník | 9:50 | 9:50 | -/2 | ||
Dehtín | 9:53 | 9:54 | |||
Švihov u Klatov | 9:57 | 9:58 | -/2 | ||
Červené Poříčí | 10:01 | 10:01 | |||
Borovy | 10:05 | 10:06 | |||
Lužany | 10:08 | 10:09 | |||
Přeštice | 10:12 | 10:14 | -/2 | ||
Přeštice-Zastávka | 10:18 | 10:18 | |||
Chlumčany u Dobřan | 10:20 | 10:21 | -/1 | ||
Dobřany | 10:26 | 10:30 | -/2 | ||
Plzeň-Valcha | 10:37 | 10:38 | -/3 | ||
Plzeň-Doudlevce | 10:41 | 10:42 | |||
Plzeň zastávka | 10:44 | 10:45 | |||
Plzeň hlavní nádraží | 10:48 | 1v/- | 8 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci