R 705 | |
Řazení vlaku: 363 + 3xB249 + A151 + WR851 + A151 + 7xB249 Detail řazení » | |
Poznámky: Přerov – Veselí nad Moravou jede v a 22.,30.XII.,27.X., nejede 24.,31.XII.,28.X. Souprava (vozy čís. 6-8) přijede z Prahy ONJ-odj. jako Sv 29704 v 14.24 h. Souprava (vůz čís. 22) odjede v a 29.III., kromě 28.III.,4.VII.-29.VIII., do Vsetína jako Sv 3293 v 1.32 h. Souprava (vozy čís. 16-19) odjede v (+), kromě 24.,25.XII.,1.I.,27.III.,5.,6.VII.,28.IX.,28.X., 17.XI., do Luhačovic jako Sv 4393 v 13.54 h. |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Plzeň hlavní nádraží | 13:05 | 2v/- | |||
Rokycany | 13:23 | 13:24 | -/4 | 3 spoje | |
Zbiroh | 13:38 | 13:39 | -/3 | ||
Hořovice | 13:46 | 13:47 | -/3 | ||
Zdice | 13:56 | 13:57 | -/5 | 4 spoje | |
Beroun | 14:05 | 14:07 | 3/- | 7 spojů | |
Praha-Smíchov | 14:37 | 14:38 | 2/- | 8 spojů | |
Praha hlavní nádraží | 14:45 | 15:00 | 2/- | 15 spojů | |
Praha-Libeň | 15:09 | 15:10 | 3/- | 9 spojů | |
Kolín | 15:45 | 15:47 | 2/- | 8 spojů | |
Pardubice hlavní nádraží | 16:11 | 16:16 | 4/- | 10 spojů | |
Choceň | 16:35 | 16:36 | 1/- | 5 spojů | |
Ústí nad Orlicí | 16:49 | 16:50 | prask/3 | 5 spojů | |
Česká Třebová | 16:59 | 17:01 | 2/- | 7 spojů | |
Zábřeh na Moravě | 17:49 | 17:51 | 3/- | 6 spojů | |
Olomouc hlavní nádraží | 18:24 | 18:28 | 9 spojů | ||
Přerov | 18:50 | 18:58 | 1/- | 5 spojů | |
Hulín | 19:08 | 19:10 | 1/2 | 5 spojů | |
Otrokovice | 19:18 | 19:20 | 1/3 | 6 spojů | |
Staré Město u Uherského Hradiště | 19:32 | 19:44 | 1/2 | 2 spoje | |
Uherské Hradiště | 19:50 | 19:51 | -/2 | 3 spoje | |
Ostrožská Nová Ves | 19:58 | 19:59 | -/3 | ||
Uherský Ostroh | 20:03 | 20:04 | -/2 | ||
Veselí nad Moravou | 20:09 | 1/- | 4 spoje |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök