Vlak 6947 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Litvínov | 15:05 | -/3 | |||
Louka u Litvínova | 15:07 | 15:15 | -/5 | 2 spoje | |
Lom u Mostu | x | 15:18 | 15:19 | ||
Osek | 15:25 | 15:25 | -/2 | ||
Háj u Duchcova | x | 15:27 | 15:28 | ||
Oldřichov u Duchcova | 15:33 | 15:34 | -/6 | 4 spoje | |
Řetenice | 15:37 | 15:37 | 5 spojů | ||
Teplice v Čechách | 15:40 | -/2 | 5 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök