R 692 | |
Řazení vlaku: 163 + A150 + 4xB249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Děčín hlavní nádraží | 11:35 | 3/- | |||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 11:51 | 11:56 | 2/- | 6 spojů | |
Ústí nad Labem západ | 11:58 | 12:00 | 3/- | 6 spojů | |
Teplice v Čechách | 12:15 | 12:17 | -/3 | 3 spoje | |
Duchcov | 12:24 | 12:25 | |||
Bílina | 12:32 | 12:33 | 2/- | 3 spoje | |
Most | 12:43 | 12:45 | 3/- | 6 spojů | |
Jirkov zastávka | 12:58 | 12:59 | |||
Odb Chomutov město | 13:02 | 13:03 | |||
Chomutov | 13:06 | 13:08 | -/4 | 5 spojů | |
Kadaň-Prunéřov | 13:18 | 13:28 | 2/- | 5 spojů | |
Klášterec nad Ohří | 13:34 | 13:35 | -/3 | ||
Ostrov nad Ohří | 14:04 | 14:05 | -/4 | 2 spoje | |
Karlovy Vary | 14:29 | 14:37 | -/1 | 6 spojů | |
Chodov | 14:48 | 14:49 | -/4 | 3 spoje | |
Sokolov | 14:59 | 15:01 | -/3 | 4 spoje | |
Cheb | 15:31 | 3/- | 5 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia