Vlak 6713 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Rakovník | 16:49 | -/5 | |||
Chrášťany | 17:00 | 17:00 | |||
Hořesedly | x | 17:05 | 17:05 | ||
Svojetín | 17:10 | 17:10 | -/2 | ||
Janov u Rakovníka | x | 17:12 | 17:12 | ||
Kounov | x | 17:15 | 17:15 | ||
Mutějovice | 17:20 | 17:20 | -/2 | ||
Domoušice | 17:26 | 17:27 | -/3 | ||
Solopysky | x | 17:33 | 17:33 | ||
Konětopy | x | 17:37 | 17:38 | ||
Hřivice | 17:41 | 17:41 | -/3 | ||
Touchovice u Loun | x | 17:44 | 17:44 | ||
Opočno u Loun | x | 17:46 | 17:46 | ||
Jimlín | x | 17:49 | 17:49 | ||
Louny předměstí | 17:52 | 17:55 | -/3 | ||
Louny město | 17:58 | 17:58 | 1 spoj | ||
Louny střed | 17:59 | 17:59 | |||
Louny | 18:02 | -/2 | 5 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy