Vlak 6603 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Děčín hlavní nádraží | 5:36 | 4/- | |||
Děčín východ | 5:40 | 5:41 | 3 hor./- | 5 spojů | |
Březiny u Děčína | x | 5:44 | 5:45 | ||
Malá Veleň | x | 5:49 | 5:49 | ||
Benešov nad Ploučnicí | 5:53 | 5:57 | -/4 | 4 spoje | |
Františkov nad Ploučnicí | 6:01 | 6:02 | -/2 | ||
Starý Šachov | x | 6:06 | 6:07 | ||
Žandov | x | 6:09 | 6:09 | ||
Horní Police | 6:11 | 6:12 | -/2 | ||
Stružnice | 6:16 | 6:16 | -/2 | ||
Česká Lípa-Holý vrch | x | 6:22 | 6:22 | ||
Česká Lípa hlavní nádraží | 6:25 | 1/4 | 5 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy