Vlak 6406 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Lysá nad Labem | 7:27 | 1/1 | |||
Lysá nad Labem-Dvorce | 7:30 | 7:30 | |||
Otradovice | 7:34 | 7:34 | |||
Stará Boleslav | 7:37 | 7:38 | -/3 | ||
Dřísy | 7:42 | 7:43 | -/2 | ||
Ovčáry | 7:45 | 7:45 | |||
Všetaty | 7:50 | 7:51 | 1/1 | 1 spoj | |
Malý Újezd | 7:57 | 7:58 | |||
Mělník | 8:01 | 8:02 | -/3 | 1 spoj | |
Mělník-Mlazice | 8:05 | 8:05 | |||
Liběchov | 8:09 | 8:09 | |||
Štětí | 8:14 | 8:15 | -/5 | ||
Hoštka | 8:21 | 8:21 | -/4 | ||
Polepy | 8:27 | 8:27 | -/4 | ||
Křešice u Litoměřic | 8:31 | 8:32 | |||
Litoměřice město | 8:37 | 8:38 | |||
Velké Žernoseky | 8:43 | 8:43 | -/3 | ||
Libochovany | 8:48 | 8:49 | |||
Sebuzín | 8:53 | 8:53 | -/4 | ||
Ústí nad Labem-Střekov | 9:00 | 9:02 | -/4 | 1 spoj | |
Ústí nad Labem západ | 9:06 | 5/- | 3 spoje |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster