Os 5868 | |
Řazení vlaku: 451 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Nymburk hlavní nádraží | 16:58 | 1/- | |||
Nymburk město | 17:01 | 17:02 | 1/2 | 1 spoj | |
Hořátev | 17:05 | 17:05 | |||
Sadská | 17:09 | 17:10 | -/2 | ||
Ahr Třebestovice | 17:12 | 17:12 | |||
Poříčany | 17:17 | 1/- | 4 spoje |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci