Os 5819 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Nymburk hlavní nádraží | 17:22 | 1/- | |||
Veleliby | 17:26 | 17:36 | -/5 | 3 spoje | |
Jíkev | x | 17:40 | 17:40 | ||
Oskořínek | x | 17:43 | 17:43 | ||
Křinec | 17:49 | 17:50 | -/3 | 3 spoje | |
Ledečky | x | 17:55 | 17:55 | ||
Rožďalovice | 17:57 | 17:58 | -/2 | ||
Mlýnec | x | 18:02 | 18:02 | ||
Kopidlno | 18:06 | 18:08 | -/3 | 3 spoje | |
Pševes | x | 18:11 | 18:12 | ||
Bartoušov zastávka | x | 18:14 | 18:15 | ||
Žitětín | x | 18:17 | 18:17 | ||
Jičíněves | x | 18:20 | 18:20 | ||
Nemyčeves | x | 18:24 | 18:24 | ||
Staré Místo u Jičína | x | 18:27 | 18:27 | ||
Jičín | 18:31 | -/1 | 1 spoj |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök