Os 5809 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Nymburk hlavní nádraží | 11:21 | 1/- | |||
Veleliby | 11:25 | 11:25 | -/5 | 1 spoj | |
Jíkev | x | 11:29 | 11:29 | ||
Oskořínek | x | 11:32 | 11:32 | ||
Křinec | 11:38 | 11:39 | -/2 | 1 spoj | |
Ledečky | x | 11:45 | 11:45 | ||
Rožďalovice | 11:48 | 11:48 | -/2 | ||
Mlýnec | x | 11:53 | 11:53 | ||
Kopidlno | 11:58 | 12:04 | -/3 | 2 spoje | |
Pševes | x | 12:08 | 12:08 | ||
Bartoušov zastávka | x | 12:11 | 12:11 | ||
Žitětín | x | 12:14 | 12:14 | ||
Jičíněves | x | 12:17 | 12:18 | ||
Nemyčeves | x | 12:22 | 12:23 | ||
Staré Místo u Jičína | x | 12:26 | 12:26 | ||
Jičín | 12:30 | -/1 | 2 spoje |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster