..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 5433 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 5433 nemá zpracované řazení

Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Liberec   19:21  3/-
  Pilínkov  19:28 19:28  
  Jeřmanice  19:35 19:36  -/3
  Rádlo  19:39 19:39  
  Rychnov u Jablonce nad Nisou  19:44 19:52  -/2
  Hodkovice nad Mohelkou  19:58 19:59  -/3
  Sedlejovice  20:03 20:03  
  Sychrov  20:05 20:06  -/3
  Doubí u Turnova  20:09 20:10  
  Turnov  20:15 20:17  2/22 spoje
  Dolánky  20:21 20:21  
  Malá Skála  20:27 20:33  -/2
  Líšný  20:36 20:36  
  Železný Brod  20:42 20:43  -/22 spoje
  Semily  20:50 20:56  -/2
  Nedvězí  21:00 21:01  
  Košťálov  21:06 21:07  -/3
  Libštát  21:09 21:10  
  Bělá u Staré Paky  21:14 21:14  
  Stará Paka  21:20   2 spoje

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster