Vlak 5406 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Jaroměř | 16:18 | -/2 | |||
Jaroměř zastávka | 16:21 | 16:21 | |||
Kuks | 16:27 | 16:28 | -/1 | ||
Žireč | 16:31 | 16:31 | |||
Dvůr Králové nad Labem | 16:36 | 16:37 | -/3 | ||
Bílá Třemešná | 16:43 | 16:44 | -/3 | ||
Mostek | 16:51 | 16:52 | -/2 | ||
Borovnička | 16:55 | 16:55 | |||
Borovnice | 17:00 | 17:00 | |||
Horka u Staré Paky | 17:04 | 17:04 | |||
Levínská Olešnice | 17:08 | 17:09 | |||
Stará Paka | 17:15 | 17:23 | 3 spoje | ||
Bělá u Staré Paky | 17:28 | 17:29 | |||
Libštát | 17:33 | 17:33 | |||
Košťálov | 17:36 | 17:37 | -/3 | ||
Nedvězí | 17:41 | 17:42 | |||
Semily | 17:46 | 17:47 | -/2 | ||
Železný Brod | 17:55 | 17:55 | -/3 | 2 spoje | |
Líšný | 18:01 | 18:01 | |||
Malá Skála | 18:04 | 18:04 | -/3 | ||
Dolánky | 18:10 | 18:10 | |||
Turnov | 18:15 | 18:43 | 1/1 | 4 spoje | |
Doubí u Turnova | 18:49 | 18:50 | |||
Sychrov | 18:55 | 19:00 | -/2 | ||
Sedlejovice | 19:03 | 19:03 | |||
Hodkovice nad Mohelkou | 19:08 | 19:09 | -/3 | ||
Rychnov u Jablonce nad Nisou | 19:17 | 19:23 | -/2 | ||
Rádlo | 19:28 | 19:28 | |||
Jeřmanice | 19:32 | 19:37 | -/2 | ||
Pilínkov | 19:43 | 19:43 | |||
Liberec | 19:49 | 4/- | 2 spoje |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy