Vlak 5316 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Havlíčkův Brod | 20:12 | 5/- | |||
Břevnice | 20:18 | 20:18 | |||
Rozsochatec | 20:25 | 20:26 | -/3 | ||
Chotěboř | 20:35 | 20:36 | -/3 | ||
Bílek | 20:40 | 20:41 | |||
Sobíňov | 20:44 | 20:44 | |||
Ždírec nad Doubravou | 20:49 | 20:50 | -/3 | ||
Stružinec | 20:55 | 20:55 | |||
Hlinsko-Kouty | 21:02 | 21:02 | |||
Hlinsko v Čechách | 21:05 | 21:10 | -/2 | ||
Holetín | 21:15 | 21:15 | |||
Vojtěchov | 21:19 | 21:20 | |||
Pokřikov | 21:21 | 21:21 | |||
Žďárec u Skutče | 21:29 | 21:32 | -/4 | 1 spoj | |
Prosetín | x | 21:34 | 21:34 | ||
Vrbatův Kostelec | x | 21:39 | 21:39 | ||
Horka u Chrudimi | x | 21:44 | 21:44 | ||
Chrast u Chrudimi | 21:48 | 21:48 | -/4 | 1 spoj | |
Zaječice | x | 21:52 | 21:52 | ||
Slatiňany | 21:57 | 21:57 | -/4 | ||
Chrudim | 22:02 | 22:15 | -/3 | 1 spoj | |
Chrudim zastávka | x | 22:17 | 22:17 | ||
Medlešice | 22:20 | 22:20 | -/1 | ||
Staré Jesenčany | x | 22:23 | 22:23 | ||
Pardubice závodiště | x | 22:27 | 22:27 | ||
Pardubice-Rosice nad Labem | 22:31 | 22:33 | -/3 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 22:36 | 2/- | 5 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster