Vlak 4761 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Letovice | 15:26 | -/2 | |||
Letovice zastávka | 15:29 | 15:29 | |||
Zboněk | 15:31 | 15:32 | |||
Svitávka | 15:34 | 15:35 | |||
Skalice nad Svitavou | 15:37 | 15:45 | 1/3 | 5 spojů | |
Doubravice nad Svitavou | 15:49 | 15:49 | |||
Rájec-Jestřebí | 15:52 | 15:53 | -/2 | ||
Dolní Lhota | 15:56 | 15:56 | |||
Blansko město | 15:59 | 16:01 | |||
Blansko | 16:02 | 16:04 | 2/- | 3 spoje | |
Adamov zastávka | 16:10 | 16:10 | |||
Adamov | 16:12 | 16:13 | -/4 | ||
Babice nad Svitavou | 16:16 | 16:16 | |||
Bílovice nad Svitavou | 16:21 | 16:21 | |||
Brno-Židenice | 16:27 | 16:29 | 6 spojů | ||
Brno hlavní nádraží | 16:32 | 16:39 | I/- | 14 spojů | |
Brno-Chrlice | 16:47 | 16:48 | -/2 | ||
Sokolnice-Telnice | 16:55 | -/2 | 3 spoje |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy