Vlak 4742 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Brno hlavní nádraží | 4:44 | III/- | |||
Brno-Židenice | 4:47 | 4:47 | 7 spojů | ||
Bílovice nad Svitavou | 4:53 | 4:54 | |||
Babice nad Svitavou | 4:58 | 4:59 | |||
Adamov | 5:02 | 5:03 | -/3 | ||
Adamov zastávka | 5:05 | 5:05 | |||
Blansko | 5:11 | 5:12 | 1/2 | 3 spoje | |
Blansko město | 5:14 | 5:15 | |||
Dolní Lhota | 5:18 | 5:18 | |||
Rájec-Jestřebí | 5:21 | 5:22 | -/3 | ||
Doubravice nad Svitavou | 5:25 | 5:25 | |||
Skalice nad Svitavou | 5:30 | 5:31 | 2/- | 5 spojů | |
Svitávka | 5:33 | 5:34 | |||
Zboněk | 5:37 | 5:37 | |||
Letovice zastávka | 5:39 | 5:40 | |||
Letovice | 5:42 | 5:43 | -/3 | ||
Rozhraní | 5:48 | 5:49 | |||
Moravská Chrastová | 5:51 | 5:52 | |||
Březová nad Svitavou | 5:54 | 5 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy