Vlak 4728 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Křenovice horní nádraží | 16:54 | -/1 | |||
Zbýšov | 16:56 | 16:57 | |||
Hostěrádky-Rešov | 16:59 | 17:00 | |||
Újezd u Brna | 17:03 | 17:03 | |||
Sokolnice-Telnice | 17:05 | 17:10 | -/3 | ||
Brno-Chrlice | 17:16 | 17:20 | -/1 | ||
Brno hlavní nádraží | 17:29 | 17:34 | II/- | 11 spojů | |
Brno-Židenice | 17:37 | 17:37 | 4 spoje | ||
Bílovice nad Svitavou | 17:43 | 17:44 | |||
Babice nad Svitavou | 17:48 | 17:49 | |||
Adamov | 17:52 | 17:53 | -/3 | ||
Adamov zastávka | 17:55 | 17:55 | |||
Blansko | 18:01 | 18:02 | 1/2 | 2 spoje | |
Blansko město | 18:04 | 18:05 | |||
Dolní Lhota | 18:08 | 18:08 | |||
Rájec-Jestřebí | 18:11 | 18:12 | -/3 | ||
Doubravice nad Svitavou | 18:15 | 18:15 | |||
Skalice nad Svitavou | 18:20 | 18:21 | 2/- | 2 spoje | |
Svitávka | 18:23 | 18:24 | |||
Zboněk | 18:27 | 18:27 | |||
Letovice zastávka | 18:29 | 18:30 | |||
Letovice | 18:32 | 18:33 | -/3 | ||
Rozhraní | 18:38 | 18:39 | |||
Moravská Chrastová | 18:41 | 18:42 | |||
Březová nad Svitavou | 18:44 | 18:45 | -/2 | ||
Březová nad Svitavou-Dlouhá | 18:48 | 18:48 | |||
Hradec nad Svitavou | 18:54 | 18:54 | |||
Svitavy-Lány | 18:58 | 18:58 | |||
Svitavy | 19:01 | 19:02 | 3/- | 3 spoje | |
Opatovec | 19:05 | 19:05 | |||
Opatov | 19:08 | 19:09 | -/3 | ||
Semanín | 19:12 | 19:12 | |||
Česká Třebová | 19:18 | 1/- | 10 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster