Vlak 4716 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Brno hlavní nádraží | 11:34 | II/- | |||
Brno-Židenice | 11:37 | 11:37 | 3 spoje | ||
Bílovice nad Svitavou | 11:43 | 11:44 | |||
Babice nad Svitavou | 11:48 | 11:49 | |||
Adamov | 11:52 | 11:53 | -/3 | ||
Adamov zastávka | 11:55 | 11:55 | |||
Blansko | 12:01 | 12:02 | 1/2 | 1 spoj | |
Blansko město | 12:04 | 12:05 | |||
Dolní Lhota | 12:08 | 12:08 | |||
Rájec-Jestřebí | 12:11 | 12:12 | -/3 | ||
Doubravice nad Svitavou | 12:15 | 12:15 | |||
Skalice nad Svitavou | 12:20 | 12:21 | 2/- | 2 spoje | |
Svitávka | 12:23 | 12:24 | |||
Zboněk | 12:27 | 12:27 | |||
Letovice zastávka | 12:29 | 12:30 | |||
Letovice | 12:32 | 12:33 | -/3 | ||
Rozhraní | 12:38 | 12:39 | |||
Moravská Chrastová | 12:41 | 12:42 | |||
Březová nad Svitavou | 12:44 | 12:45 | -/2 | ||
Březová nad Svitavou-Dlouhá | 12:48 | 12:48 | |||
Hradec nad Svitavou | 12:54 | 12:54 | |||
Svitavy-Lány | 12:58 | 12:58 | |||
Svitavy | 13:01 | 13:02 | 3/- | 1 spoj | |
Opatovec | 13:05 | 13:05 | |||
Opatov | 13:08 | 13:09 | -/3 | ||
Semanín | 13:12 | 13:12 | |||
Česká Třebová | 13:19 | 1/- | 7 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster