Os 4611 | |
Řazení vlaku: 242 + 5xBdmtee281 Detail řazení » | |
Poznámky: Řadění v (1)-(5), kromě 24.,31.XII.,28.III.,5.,6.VII.,28.IX.,28.X.,17.XI. |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Žďár nad Sázavou | 12:45 | 3/5 | |||
Ostrov nad Oslavou | 12:52 | 12:52 | 1/1 | ||
Laštovičky | 12:55 | 12:56 | |||
Sklené nad Oslavou | 13:00 | 13:00 | 2/1 | ||
Křižanov | 13:06 | 13:07 | 2/1 | 1 spoj | |
Ořechov | 13:12 | 13:13 | |||
Osová Bítýška | 13:16 | 13:16 | |||
Vlkov u Tišnova | 13:19 | 13:20 | 1/1 | ||
Níhov | 13:24 | 13:24 | |||
Řikonín | 13:28 | 13:29 | 2/1 | ||
Dolní Loučky | 13:32 | 13:32 | |||
Tišnov | 13:37 | 13:41 | 3/1 | 3 spoje | |
Hradčany | 13:43 | 13:44 | |||
Čebín | 13:46 | 13:47 | |||
Kuřim | 13:52 | 13:53 | 2/1 | ||
Česká | 13:56 | 13:57 | |||
Brno-Řečkovice | 14:01 | 14:01 | |||
Brno-Královo Pole | 14:04 | 14:05 | 2/1 | ||
Brno-Židenice | 14:13 | 14:14 | 6 spojů | ||
Brno hlavní nádraží | 14:18 | 14:22 | I/- | 17 spojů | |
Brno-Horní Heršpice | 14:26 | 14:26 | -/7 | ||
Modřice | 14:30 | 14:31 | 2/- | ||
Popovice u Rajhradu | 14:34 | 14:35 | |||
Rajhrad | 14:37 | 14:38 | |||
Vojkovice nad Svratkou | 14:41 | 14:41 | |||
Hrušovany u Brna | 14:44 | 14:45 | 2/- | 3 spoje | |
Žabčice | 14:47 | 14:48 | |||
Vranovice | 14:53 | 14:59 | 2/- | 3 spoje | |
Pouzdřany | 15:01 | 15:02 | |||
Popice | 15:05 | 15:05 | |||
Šakvice | 15:08 | 15:09 | 2/- | 2 spoje | |
Zaječí | 15:14 | 15:15 | 1/2 | 2 spoje | |
Rakvice | 15:18 | 15:18 | |||
Podivín | 15:22 | 15:23 | 1/4 | ||
Ladná | 15:26 | 15:26 | |||
Břeclav | 15:34 | 15:42 | 1/- | 8 spojů | |
Lanžhot | 15:50 | 15:51 | -/3 | ||
Brodské | 15:57 | 15:57 |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster