Vlak 4368 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Vlárský průsmyk | 14:09 | -/3 | |||
Svatý Štěpán | 14:12 | 14:12 | |||
Bylnice | 14:17 | 14:18 | -/3 | 2 spoje | |
Popov | 14:23 | 14:23 | |||
Bohuslavice nad Vláří | 14:29 | 14:33 | -/2 | ||
Divnice | 14:35 | 14:36 | |||
Slavičín | 14:40 | 14:41 | -/3 | ||
Hostětín | 14:47 | 14:47 | |||
Pitín zastávka | 14:54 | 14:55 | |||
Bojkovice město | 14:58 | 14:59 | |||
Bojkovice | 15:01 | 15:14 | -/3 | 1 spoj | |
Záhorovice | 15:17 | 15:17 | |||
Nezdenice | 15:20 | 15:21 | -/3 | ||
Šumice | 15:24 | 15:24 | |||
Újezdec u Luhačovic | 15:28 | 15:29 | -/3 | 7 spojů | |
Uherský Brod | 15:34 | -/2 | 6 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia