Vlak 4222 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Přerov | 18:15 | 2/- | |||
Horní Moštěnice | 18:19 | 18:20 | |||
Říkovice | 18:23 | 18:23 | 2/- | ||
Břest | 18:26 | 18:26 | |||
Hulín | 18:30 | 18:32 | 1/2 | 6 spojů | |
Záhlinice | 18:34 | 18:35 | |||
Tlumačov | 18:38 | 18:39 | 2/- | ||
Otrokovice | 18:44 | 18:46 | 1/3 | 6 spojů | |
Napajedla | 18:50 | 18:50 | 1/2 | ||
Spytihněv | 18:53 | 18:53 | |||
Huštěnovice | 18:56 | 18:57 | 1/3 | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 19:01 | 19:04 | 1/3 | 5 spojů | |
Kostelany nad Moravou | 19:07 | 19:07 | |||
Nedakonice | 19:10 | 19:11 | 1/2 | ||
Moravský Písek zastávka | 19:15 | 19:15 | |||
Moravský Písek | 19:17 | 19:19 | 2/- | 2 spoje | |
Bzenec přívoz | 19:23 | 19:23 | -/2 | ||
Rohatec | 19:29 | 19:30 | 1/3 | ||
Rohatec zastávka | 19:32 | 19:32 | |||
Hodonín | 19:37 | 19:54 | 2/- | 2 spoje | |
Lužice | 19:58 | 19:59 | 1/4 | ||
Moravská Nová Ves | 20:03 | 20:04 | 2/- | ||
Hrušky zastávka | 20:07 | 20:07 | |||
Břeclav | 20:15 | 3/- | 8 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci