R 421 "Excelsior" | |
Řazení vlaku: 242 + WLAB + WLAB/Bc + Bc + AB349 + BDs450 + 3xB249 + WLAB822 Detail řazení » | |
Poznámky: Řadění z Chebu Souprava (vozy čís. 369-370,761) přijede v , 7.VI.-22.IX., jinak pp, z Prahy ONJ-vj. jako Sv 29776 v 22.46 h Přeprava listovní pošty pp Cheb – Ostrava hl.n. ve voze BDs |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Cheb | 18:40 | 2/- | |||
Sokolov | 19:05 | 19:07 | -/3 | 1 spoj | |
Chodov | 19:19 | 19:21 | -/4 | 1 spoj | |
Karlovy Vary | 19:32 | 19:42 | -/2 | 3 spoje | |
Ostrov nad Ohří | 20:00 | 20:01 | -/3 | 1 spoj | |
Klášterec nad Ohří | 20:33 | 20:34 | -/2 | ||
Kadaň-Prunéřov | 20:41 | 20:51 | 2/- | 2 spoje | |
Chomutov | 21:01 | 21:03 | -/3 | 4 spoje | |
Odb Chomutov město | 21:06 | 21:07 | |||
Jirkov zastávka | 21:10 | 21:11 | |||
Most | 21:24 | 21:26 | 3/- | 4 spoje | |
Bílina | 21:36 | 21:37 | 1/- | 2 spoje | |
Duchcov | 21:43 | 21:44 | |||
Teplice v Čechách | 21:51 | 21:53 | -/2 | 3 spoje | |
Ústí nad Labem západ | 22:06 | 22:08 | 3/- | 3 spoje | |
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 22:10 | 22:16 | 2/- | 2 spoje | |
Lovosice | 22:33 | 22:35 | 3/- | 2 spoje | |
Roudnice nad Labem | 22:46 | 22:48 | 1/3 | ||
Kralupy nad Vltavou | 23:10 | 23:13 | 3/- | 2 spoje | |
Praha-Holešovice | 23:33 | 23:34 | 2/- | ||
Praha hlavní nádraží | 23:45 | 0:46 | 3/- | 10 spojů | |
Kolín | 1:31 | 1:34 | 2/- | 1 spoj | |
Pardubice hlavní nádraží | 2:00 | 2:03 | 4/- | 1 spoj | |
Choceň | 2:21 | 2:22 | 1/- | ||
Ústí nad Orlicí | 2:34 | 2:35 | prask/3 | 1 spoj | |
Česká Třebová | 2:44 | 2:55 | 4/- | 2 spoje | |
Zábřeh na Moravě | 3:39 | 3:41 | 3/- | 5 spojů | |
Olomouc hlavní nádraží | 4:14 | 4:30 | 7 spojů | ||
Přerov | 4:51 | 5:16 | 1/- | 6 spojů | |
Hranice na Moravě | 5:35 | 5:36 | 3/2 | 3 spoje | |
Suchdol nad Odrou | 5:49 | 5:50 | 2/- | 7 spojů | |
Studénka | 5:58 | 5:59 | 2/- | 6 spojů | |
Ostrava-Svinov | 6:10 | 6:13 | 3/- | 10 spojů | |
Ostrava hlavní nádraží | 6:19 | 6:21 | 8 spojů | ||
Bohumín | 6:30 | 6:32 | 5 spojů | ||
Karviná hlavní nádraží | 6:44 | 6:45 | 3/- | 3 spoje | |
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 7:03 | 7:06 | 3/- | 6 spojů | |
Třinec (Trzyniec) | 7:13 | 7:14 | 3/- | ||
Návsí (Nawsie) | 7:25 | 7:26 | -/3 | ||
Čadca | 7:50 | 8:05 | |||
Žilina | 8:30 | 8:40 | 1 spoj | ||
Vrútky | 8:57 | 8:59 | |||
Kraľovany | 9:12 | 9:13 | |||
Ružomberok | 9:28 | 9:30 | |||
Liptovský Mikuláš | 9:48 | 9:50 | |||
Štrba | 10:17 | 10:18 | |||
Poprad-Tatry | 10:31 | 10:34 | 1 spoj | ||
Spišská Nová Ves | 10:52 | 10:54 | |||
Margecany | 11:20 | 11:22 | |||
Kysak | 11:37 | 11:39 | |||
Košice | 11:50 |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy