Vlak 4164 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Uherské Hradiště | 14:09 | 14:11 | -/3 | 5 spojů | |
Kunovice zastávka | 14:15 | 14:16 | |||
Ostrožská Nová Ves lázně | 14:19 | 14:19 | |||
Ostrožská Nová Ves | 14:22 | 14:23 | -/3 | ||
Uherský Ostroh | 14:28 | 14:29 | -/2 | ||
Veselí nad Moravou | 14:34 | 14:37 | 2/- | 5 spojů | |
Bzenec | 14:47 | 14:48 | -/4 | 5 spojů | |
Vracov | 14:52 | 14:53 | |||
Vlkoš | 14:59 | 14:59 | -/3 | ||
Kyjov zastávka | 15:04 | 15:05 | |||
Kyjov | 15:09 | -/4 | 3 spoje |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci