Vlak 4160 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Uherské Hradiště | 6:45 | 6:47 | -/3 | 4 spoje | |
Kunovice zastávka | 6:51 | 6:52 | |||
Ostrožská Nová Ves lázně | 6:55 | 6:55 | |||
Ostrožská Nová Ves | 6:57 | 7:01 | -/2 | ||
Uherský Ostroh | 7:05 | 7:06 | -/2 | ||
Veselí nad Moravou | 7:11 | 7:13 | 2/- | 5 spojů | |
Bzenec | 7:22 | 7:23 | -/4 | 3 spoje | |
Vracov | 7:27 | 7:28 | |||
Vlkoš | 7:33 | 7:33 | -/3 | ||
Kyjov zastávka | 7:37 | 7:38 | |||
Kyjov | 7:41 | -/3 | 3 spoje |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster