..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 4160 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 4160 nemá zpracované řazení

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Uherské Hradiště  6:45 6:47  -/34 spoje
  Kunovice zastávka  6:51 6:52  
  Ostrožská Nová Ves lázně  6:55 6:55  
  Ostrožská Nová Ves  6:57 7:01  -/2
  Uherský Ostroh  7:05 7:06  -/2
  Veselí nad Moravou  7:11 7:13  2/-5 spojů
  Bzenec  7:22 7:23  -/43 spoje
  Vracov  7:27 7:28  
  Vlkoš  7:33 7:33  -/3
  Kyjov zastávka  7:37 7:38  
  Kyjov  7:41   -/33 spoje

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster