Vlak 4141 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Brno hlavní nádraží | 8:13 | IV/- | |||
Brno-Židenice | 8:18 | 8:21 | 4 spoje | ||
Šlapanice | 8:31 | 8:31 | -/4 | ||
Ponětovice | 8:34 | 8:34 | |||
Blažovice | 8:39 | 8:39 | -/5 | ||
Křenovice dolní nádraží | 8:44 | 8:44 | |||
Slavkov u Brna | 8:48 | 8:49 | -/2 | ||
Křižanovice | 8:53 | 8:54 | |||
Marefy | 8:57 | 8:58 | |||
Bučovice | 9:00 | 9:01 | -/4 | ||
Nevojice | 9:05 | 9:06 | |||
Nesovice | 9:09 | 9:10 | -/3 | 1 spoj | |
Brankovice | 9:15 | 9:16 | |||
Nemotice | 9:20 | -/3 | 1 spoj |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster